Brusivo PFERD

August Rüggeberg GmbH & Co. KG. - PFERD -Werkzeuge

Hauptstrasse 13, D-51709 Marienheide, tel. 0049 022 64 90, fax. 0049 022 64 94 00

 

 

Značka PFERD má více než 100 letou tradici ve výrobě nástrojů vysoké kvality.. V hlavním výrobním závodě v  Marienheide / Německo, a dalších 5 výrobních závodech ( Hermeskeil / Německo, Júndiz / Španělsko, Araia / Španělsko, Milwaukee / USA, Spartan / Jižní Afrika, Nasik / Indie ) firma PFERD zaměstnává přes 2 000 pracovníků.

17 odbytových společností a přes 100 mezinárodních poboček a obchodních zastoupení zajišťuje po celém světě přítomnost firmy PFERD v blízkosti svých zákazníků. 


Oblast použití :

Firma Pferd nabízí vysoce kvalitní, výkonný a rozsáhlý systémový program,  který zahrnuje přes 6 500 nástrojů pro opracování různých druhů materiálů, jejich povrchů od hrubých až po zrcadlově lesklé a k řezání - broušení materiálů.

Nástroje PFERD se používají při řezání, broušení, frézování, pilování, kartáčování, leštění, čištění, odstraňování rzi, odstraňování otřepů, matování a všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na efektivnost opracování a kvalitu výsledků práce .

S výrobky PFERD pracuje výroba nástrojů a forem, výroba přístrojů, výroba nádrží, výroba potrubí, výroba ocelových konstrukcí, ocelárny, slévárny, loděnice, výroba vozidel, výroba letadel, vesmírný program, výroba a opravy plynových a vodních turbín, zámečnické dílny, atd.


Skupiny výrobků :

 

Kvalita výrobků:

Systém řízení kvality firmy PFERD je certifikován podle EN ISO 9001. Výrobky PFERD jsou vyráběny dle nejpřísnějších evropských norem. Firma PFERD je zakládajícím členem OSA, která zaručuje výrobu podle celosvětově nejpřísnějších směrnic, kontroluje bezpečnost a kvalitu produktů.


Marketing :

Marketing firmy PFERD zahrnuje všechny oblasti činnosti firmy -

1. špičková kvalita výrobků
2. vysoká flexibilita dodávek
3. kompetentní poradenství
4. servis
5. školení pracovníků obchodu
6. prvotřídní podpora našich obchodních partnerů v oblasti prodeje
7. využívání nových informačních a komunikačních technologií

Informace o výrobcích:

Zákazníkům z České republiky je k dispozici český katalog, praktická příručka pro profesionály.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).