Kühtreiber

KÜHTREIBER, s.r.o. je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky a příslušenství. Firma vznikla v roce 1998. Zpočátku působila převážně na tuzemském trhu, kde si vybudovala rozsáhlou distribuční a obchodní síť. Postupný rozvoj firmy a rozšiřování sortimentu vedlo k expanzi do dalších zemí Evropy. Následně se podařilo získat důležité obchodní partnery i na jiných kontinentech.
Hlavního cíle společnosti, kterým je spokojený zákazník, je dosahováno snahou o maximální spolehlivost strojů, rychlé dodávky zboží, perfektní servisní a prodejní podporu včetně poradenství a neustálé rozšiřování výrobního a obchodního zázemí.
Společnost v dnešní době vyrábí více než 80 typů a variant svařovacích stojů KIT, KITin a FENIX pro svařování metodami MMA, TIG a MIG/MAG. Zabývá se i prodejem svařovacích hořáků, ochranných masek, náhradních dílů, redukčních ventilů, elektrod a dalšího příslušenství. Velký důraz je kladen na kvalitu výrobků a jednotlivých komponentů. Všechny stěžejní součásti strojů jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodě v České republice, kde probíhá i finální montáž.

ODDĚLENÍ VÝROBY TRANSFORMÁTORŮ
Jednou z nejdůležitějších součástí svařovacího stroje je transformátor. Společnost KÜHTREIBER, s.r.o., si transformátory a ostatní vinuté prvky vyrábí sama ve vlastní provozovně. Tím se stala nezávislou na dodavatelích a má jistotu v kvalitě a provedení. V první řadě se jedná o speciální svařovací transformátory, které musí svou konstrukcí a technickými parametry splňovat požadavky na bezpečnost a odolnost a také dosahovat výborných svařovacích vlastností. Dále společnost KÜHTREIBER, s.r.o. vyrábí ovládací trans formátory pro napájení zařízení strojů, jako jsou stykače, posuvy, ventilátory, předehřev plynu, chlazení a podobně.

ODDĚLENÍ VÝROBY PLOŠNÝCH SPOJŮ
Dosažení a udržení vysoké úrovně výrobků Kühtreiber je závislé jednak na použitých součástkách, které jsou dodávány přímo od renomovaných evropských výrobců, ale především na technologiích, použitých při výrobě. Firma KÜHTREIBER, s.r.o. je vybavena moderní automatickou linkou na osazování desek plošných spojů (DPS) s technologií od světových výrobců značek DEK a Yamaha. Zvolený koncept linkové výroby (In-line) zajišťuje maximální úroveň kvality výrobků, vysokou kapacitu výroby a snížení nároků na lidskou práci. Osazování klasických součástek a nestandardních SMD součástek se provádí na ručních pracovištích vybavených tvarovacími zařízeními a manipulátory. Samozřejmostí jsou mezioperační kontroly včetně optické inspekce, oživování a testování jednotlivých částí i hotových výrobků.

ODDĚLENÍ MONTÁŽE
Výroba strojů KIT probíhá na pěti pracovištích montážní linky, kde jsou definovány jednotlivé fáze kompletace stroje. Tím je zaručena vysoká produktivita a minimální chybovost.
Po fázi montáže se svařovací stroje dostávají do fáze finální kontroly, která probíhá ve dvou krocích.
1. Vizuální kontrola – mechanická poškození laku skříně, deformace na jednotlivých částech stroje
2. Technická kontrola – kontrola funkčnosti a bezpečnosti stroje
Finální kompletace invertorů se provádí ručně dle stanovených pravidel a návodů, každá použitá deska k montáži obsahuje informaci o finální zkoušce funkčnosti plošného spoje. Zkompletovaný invertor je nastaven na požadované parametry a detailně testován na výstupní kontrole.

ODDĚLENÍ KOVOVÝROBY
Skříně a kryty svařovacích strojů a prakticky veškeré plechové komponenty jsou rovněž vyráběny přímo ve společnosti KÜHTREIBER, s.r.o. K tomuto účelu je společnost vybavena moderními CNC stroji TRUMPF a DURMA.
K dalšímu opracování jsou používány konvenční a CNC obráběcí stroje. Výroba probíhá v jednotlivých fázích, jako jsou vysekávání, ohýbání, bodové svařování, broušení a finální kompletace. Firma je tak plně soběstačná i v této fázi výroby svářeček a je připravena velice rychle reagovat na požadavky zákazníků.

VZDĚLÁVÁNÍ - se provádí v rámci každoročního školení našich obchodních a servisních partnerů a poskytnutím rozsáhlé obchodní a servisní dokumentace. Proškolený obchodní nebo servisní partner, popřípadě distributor v České republice nebo kdekoliv na světě, poskytne rozhodně kvalitnější a odbornější prodejní a poprodejní servis.
Vzdělávání zaměstnanců společnosti Kühtreiber, s.r.o. je spolufinancováno z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Projekty Systém vzdělávání zaměstnanců firmy Kühtreiber, s.r.o. (CZ.1.04/1.1.02/35.00412) a Rozvoj systému podnikového vzdělávání firmy Kühtreiber, s.r.o. v Třebíči (CZ.1.04/1.1.02/94.00953).


SORTIMENT - vývojoví pracovníci společnosti Kühtreiber, s.r.o. vyvinuli a společnost v dnešní době vyrábí více než 50 typů a variant svařovacích strojů KIT pro svařování metodami MIG/MAG a více jak 20 typů invertorových strojů KITin pro sváření metodami MMA a TIG.

MMA invertory
TIG/WIG/MMA/DC AC/DC invertory s HF (bezdotykovým) startem, pulsací a funkcí CYCLE
Podpěťové PFC invertory
MIG/MAG svařovací stroje - poloautomaty s analogovým, digitálním nebo synergickým řízením
Posuvy drátu
Vodní chlazení svařovacího hořáku
 

Dále společnost Kühtreiber, s.r.o. nabízí svařovací samozatmívací masky, svařovací hořáky, náhradní díly svářecích hořáků a svařovacích strojů, elektrody a další.


Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
výrobci
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).