kategorie
výrobci
řadit:
počet produktů na stránce:

Narex

Elektronářadí NAREX

Historie značky NAREX

se začala psát v České Lípě před více jak 70 lety. Tehdy, ještě pod značkou Siemens, opustily brány podniku první vrtačky s celokovovým pláštěm. Od té doby nebyla výroba elektronářadí nikdy přerušena a naopak se významně rozšiřovala. Generace dělníků a techniků tak sdílely své zkušenosti a vytvářely originální řešení, z nichž mnohá jsou v původním českém elektrickém nářadí NAREX používána dodnes. V současnosti je NAREX součástí společnosti TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí v německém Wendlingenu a jehož značka FESTOOL se pyšní úspěšnou 90letou historií výroby elektrického nářadí. Také proto zůstává značka NAREX i nadále zárukou kvalitního a spolehlivého elektronářadí, které je schopno vyhovět náročným požadavkům řemeslníků a průmyslové výroby.

Ojedinělá hloubka výroby

je jedním ze základních pilířů úspěšnosti značky NAREX, neboť zahrnuje vlastní vývoj, testování a výrobu všech klíčových komponent strojů. Společně se špičkovým vybavením a kvalifikovanými zaměstnanci tak výrobní závod představuje stabilní výrobní základnu nejen pro nářadí NAREX, ale i pro další renomované značky.

Nesčetné hodiny se zákazníky

dávají technikům a obchodníkům značky NAREX možnost poznat a pochopit jejich skutečné potřeby a požadavky. Značka se dlouhodobě zaměřuje na profesionální zákazníky opracovávající kov a realizující montážní práce, mezi další zákazníky se nicméně řadí i domácí uživatelé a řemeslníci pracující se dřevem a dalšími stavebními materiály. Svou kvalitu NAREX stvrzuje rovněž i schopností rychlé a kvalitní distribuce zboží nebo opravy zákazníkovi, realizované rozsáhlou sítí smluvních prodejců a servisních míst.

řadit:
počet produktů na stránce:
Úhlová bruska s přídavnými vzduchovými filtry EBU 115-6

Úhlová bruska s přídavnými vzduchovými f...

1 599 CZK
Dostupné
Detail produktu
Úhlová bruska s přídavnými vzduchovými filtry EBU 125-6  - kopie

Úhlová bruska s přídavnými vzduchovými f...

1 714 CZK
Dostupné
Detail produktu
Kompaktní vrtací šroubovák ASV 108-2

Kompaktní vrtací šroubovák ASV 108-2

3 618 CZK
Dostupné
Detail produktu
Kompaktní půlpalcový rázový utahovák ESR 500

Kompaktní půlpalcový rázový utahovák ESR...

6 885 CZK
Dostupné
Detail produktu
Půlpalcový rázový utahovák pro nejtěžší nasazení ESR 800

Půlpalcový rázový utahovák pro nejtěžší ...

9 910 CZK
Dostupné
Detail produktu
X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).