Naši dodavatelé

BOW - První hanácká

Společnost První hanácká BOW se již od roku 1992 zabývá výrobou a prodejem obráběcích a tvářecích strojů. V současné době dodáváme naše výrobky jak do České republiky, tak i do zemí západní i východní Evropy. Z naší obchodní činnosti zajišťujeme poradenství, osobní i zásilkový prodej zboží a kompletní záruční i pozáruční servis.

Ohýbačky a zakružovačky profilů určené pro profesionální použití vyrábíme ve vlastních dílnách firmy. Kromě uplatnění na našem trhu většinu produkce vyvážíme přes naši obchodní síť výhradních importérů do většiny zemí Evropy.
Před koupí si můžete náše stroje vyzkoušet a zjistit, zda jsou vhodné pro vaši technologii.


Kvalitní obráběcí stroje s vynikající výbavou, přesvědčivým výkonem a neuvěřitelně nízkou cenou. Mezi hlavní sortiment patří především vrtačky, frézky, soustruhy a pásové pily na kov. Jsou konstruovány a vyráběny ve vlastních dílnách OPTIMUM/YZC a proto jsou neustále vyvíjeny a zdokonalovány. Všechny stroje procházejí v našich dílnách pečlivou předprodejní kontrolou.
Kvalitní kovoobráběcí stroje od evropských výrobců. Jsou určeny pro náročné uživatele a najdou uplatnění v mnoha dílnách a provozech.
Kompresory Aircraft jsou vysoce kvalitní stroje vhodné pro náročné uživatele. Používají značkové komponenty evropských výrobců a zaručují dlouhodobou spokojenost zákazníků. Nabídku doplňuje nabídka pneumatického nářadí.
Dřevoobráběcí stroje Holzkraft/Holzstar – sortiment strojů nejen pro menší dílny. Profesionálům nabízíme pásové pily na dřevo, odsávání prachu a pilin, soustruhy na dřevo atd….
Kvalitní manipulační technika pro univerzální použití. Velmi spolehlivé stroje za bezkonkurenční ceny.

 

Firma byla založená roku 1991. Od té doby začala vyvíjet a vyrábět vlastní průmyslové odsavače a ventilátory. ACword - web

 

 

Česká firma vyrábějící dřevoobráběcí stroje jako brusky, frézky, CNC stroje vysoké kvality. Houfek - web

 

Naše firma nabízí kompletní sortiment pro obrábění dřeva a kovů. Jak pro profesionální použití tak i pro domácí. Proma - web

 

 

Emos spol. s r.o. se sídlem v Přerově je ze 100 % tvořená českým kapitálem. Specializuje se na výrobu a prodej drobného elektro zboží pod vlastní značkou EMOS. Zároveň je výhradním distributorem značky GP Batteries v několika zemích Evropy včetně České republiky. Od svého vzniku v roce 1991 nasbírala v oboru bohaté zkušenosti, díky kterým zaručuje svým zákazníkům kvalitní zboží a poskytuje prvotřídní služby a poradenství. Přečtěte si o ní více na www.emos.cz

 

Společnost Makita vznikla v roce 1915, kdy Masaburo Makita zakládá firmu na výrobu elektromotorů a generátorů. První elektrické nářadí Makita představuje v roce 1958. Dnes, o více než 50 let později, je Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí s devíti výrobními závody po celém světě. Díky spojení se společnostmi Sachs-Dolmar, Fuji Robin nebo Kanematsu došlo k výraznému rozšíření sortimentu, takže aktuálně Makita nabízí téměř 400 typů profesionálního elektrického, akumulátorového, benzínového a vzduchového nářadí. Přes tento obrovský rozvoj se Makita stále soustředí na stejný cíl – výrobu prvotřídního ručního nářadí, které usnadňuje práci lidem po celém světě. Díky tomu si nářadí Makita získalo reputaci nářadí špičkové kvality. Všechny výrobní závody Makita jsou certifikovány podle ISO9002.
Odborníci společnosti Makita neustále pracují na zdokonalení používaných technologií. Posledními výsledky jejich práce je LXT technologie akumulátorových strojů a antivibrační AVT systém. Pomocí těchto nových technologií se podařilo uvést na trh celou řadu strojů, které splňují veškeré požadavky na pohodlnou a bezpečnou práci.
Makita Česká republika byla založena v roce 1995 a pomocí husté sítě specializovaných obchodníků nabízí celý sortiment ručního nářadí a zajišťuje kompletní a prvotřídní servis.

 

Již více než 90 let trvá naše vášeň pro vysoce kvalitní elektronářadí. Tuto vášeň sdílíme se svými uživateli a příznivci: naše nářadí ulehčuje práci profesionálním řemeslníkům – a pomáhá jim rychle dosahovat perfektního výsledku. Myslíme přitom vždy systémově – a co je důležité: vždy důsledně do všech detailů. Pro naše inovační schopnosti hovoří více než 350 patentů, více než 80 ocenění za výrobky a společnost a především: naši spokojení zákazníci.

 

V roce 1923 Albrecht Schnizler vyrobil první vrtačku na ruční pohon. Tato vrtačka do kovu (Metallbohrdreher) dala jméno společnosti Metabo. Dnes tento tradiční podnik zaměstnává asi 2.000 lidí, z toho 1.200 v německém Nürtingenu. 25 dceřiných společností a více než 100 zastoupení zajišťuje, že prémiová řešení společnosti Metabo lze nalézt téměř ve všech zemích.

Vedle kabelových a pneumatických řešení důsledně sledujeme vizi bezkabelového staveniště a jsme vedoucí firmou v akumulátorové technologii, abychom mohli profesionálům nabídnout větší svobodu při maximálním výkonu. Metabo získalo více než 700 patentů a ochranných práv. Švábský dodavatel robustních, výkonných a ergonomických profesionálních řešení vyvíjí a vyrábí pro uživatele v oblasti stavebnictví, renovace a ruční kovovýroby a kovoprůmyslu.

 

Robert Bosch založil svou „Dílnu pro jemnou mechaniku a elektrotechniku“ ve Stuttgartu v roce 1886. To tehdy se zrodila dnešní globální společnost. Hned od začátku byla charakteristická svou inovativní silou a sociálním cítěním.

 

Historie značky NAREX se začala psát v České Lípě před více jak 70 lety. Tehdy, ještě pod značkou Siemens, opustily brány podniku první vrtačky s celokovovým pláštěm. Od té doby nebyla výroba elektronářadí nikdy přerušena a naopak se významně rozšiřovala. Generace dělníků a techniků tak sdílely své zkušenosti a vytvářely originální řešení, z nichž mnohá jsou v původním českém elektrickém nářadí NAREX používána dodnes. V současnosti je NAREX součástí společnosti TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí v německém Wendlingenu a jehož značka FESTOOL se pyšní úspěšnou 90letou historií výroby elektrického nářadí. Také proto zůstává značka NAREX i nadále zárukou kvalitního a spolehlivého elektronářadí, které je schopno vyhovět náročným požadavkům řemeslníků a průmyslové výroby.

 

Tradiční německý výrobce horkovzdušného a lepícího nářadí, pohybových senzorů a svítidel. Veškeré výrobky vyrobeny v Evropě = vysoká kvalita a úspěch STEINEL.
Segmenty výrobků:

  • STEINEL DIY (hobby) pro domácí použití
  • STEINEL PROFESSIONAL pro profesionální aplikace a řešení projektů.

 

FEIN je známá jako společnost německého původu s mezinárodní působností, která představuje symbol vysoce kvalitního elektrického nářadí, které bylo stvořeno pro nejnáročnější využití v průmyslu a řemeslné výrobě. Firmu, jíž základní kámen byl položen vynálezem elektrické ruční vrtačky – prvního elektrického nářadí na světě, založil v roce 1867 Emil Fein. Společnost FEIN má v současnosti registrováno více než 700 aktivních ochranných práv, mezi tím přibližně 500 patentů, resp. ohlášených patentů. Těžiště činnosti společnosti FEIN spočívá v produktech a službách, které představují ideální řešení v oblasti zpracování a obrábění kovů a jsou po celém světe distribuovány více než 16 dceřinými společnostmi a více než 50 pobočkami.

 

Firma Inaircom s.r.o. je celorepublikovým dodavatelem tlakové vzduchotechniky pod vlastní značkou Inaircom. Společnost má za sebou více jak 20letou zkušenost v oblasti tlakové vzduchotechniky a klade důraz na kvalitu odvedené práce a kvalitu svých produktů. Od roku 2016 jsme pod značkou Inaircom spustili prodej ucelené řady kompresorů PS, které mají historii, tradici a pyšní se vysokou kvalitou! Cílem společnosti je poskytnutí kompletní nabídky z oblasti tlakové vzduchotechniky.

 

Společnost Schneider Bohemia spol. s.r.o. nabízí kompletní řešení problematiky stlačeného vzduchu od výroby stlačeného vzduchu (kompresory), přes rozvody stlačeného vzduchu až po pneumatické nářadí. Samozřejmou součástí je také kompletní sortiment zařízení na úpravu stlačeného vzduchu, jeho filtraci, ekologickou likvidaci kondenzátu i veškerý související materiál jako jsou rychlospojky, regulátory tlaku, hadice apod. Společnost Schneider Bohemia, spol. s r. o. je jak obchodní, tak i montážní firmou, která s rozvojem používání stlačeného vzduchu jako moderní pohonné energie nachází uplatnění téměř ve všech oborech lidské činnosti. V prostorách české pobočky se také montují kondenzační sušičky pro koncern TTS.

 

Festo je předním celosvětovým dodavatelem automatizační techniky a také společnost, která se výrazně angažuje v oblasti poskytování průmyslových školení a vzdělávacích programů. Náš cíl: maximální produktivita a konkurenceschopnost
pro naše zákazníky.

 

IBS-Mycí stoly s čisticí kapalinou přešvědčí díky svojí nejlepší ekologické efektivitě a odpovídají všem bodům zákona pro podporu oběhového hospodářství. Použitím čisticích kapalin v uzavřeném oběhovém systému a patentovaného systému čerpadla docílíte s IBS systémem čištěním dílů vysokého stupně čištění, pracuje hospodárně, trvale a bez rizik pro člověka a životní prostředí. IBS-Mycí automaty pro univerzální použití IBS-Čisticích kapalin na vodní bázi Vám nabízí, díky plně automaticky probíhajícímu čisticímu procesu, vysoký výkon mytí a snadnou obsluhu.

Pro profesionály od profesionálů.
►  Máme kompetenci. Máme suroviny!
►  Čisticí kapaliny. Mycí stoly. Likvidace.
►  Vyrobeno 100% v Německu! A jsme na to hrdí!
►  Vyřešíme Váš problém s čištěním!

 

Společnost IGM patří mezi přední společnosti na trhu se stroji, nástroji a nářadím a to jako významný distributor a výrobce s několika vlastními prodejními a testovacími centry a internetovým obchodem. Nabízíme přátelské a osobní služby pro tisíce obchodníků a zákazníků mezi které patří výrobní podniky, živnostníci i kutilové z tuzemska i zahraničí.

Stěžejní nabídku tvoří produkty pro truhláře, nábytkáře a všechny nadšence, kteří rádi pracují se dřevem.

Více než 10.000 produktů nakupujeme od renomovaných výrobců z celého světa včetně českých firem a také sami vyrábíme pod vlastní značkou. Neustále sledujeme nejnovější trendy. Vyvíjíme a vybíráme pro Vás kvalitní a zajímavé produkty, které Vám usnadní a zproduktivní Vaši práci se dřevem.

 

Společnost TYROLIT patří mezi přední světové výrobce kompozitních brusných, rozbrušovacích, vrtacích a orovnávacích nástrojů i strojů pro stavební průmysl.

Rodinný podnik skupiny Swarovski Group s kmenovým sídlem v tyrolském Schwazu funguje od roku 1919 a v současnosti po celém světě zaměstnává více než 4.500 pracovníků ve 29 výrobních závodech v 11 zemích a na 5 kontinentech. Společnost TYROLIT v divizích Kov a přesnost, Specializovaný obchod s výrobky pro průmyslové aplikace, Stavebnictví a Kámen – keramika – sklo vyrábí okolo 80 000 různých výrobků. Ty nabízí prostřednictvím 37 obchodních společností a dalších distributorů v 65 zemích zákazníkům po celém světě. Výrobky TYROLIT brousí, rozbrušují a vrtají nejrůznější materiály libovolné tvrdosti, a to díky špičkové technologii z Tyrolska. Odborníci ve společnosti TYROLIT jsou po celém světě známi tím, že dokáží zvládnout nejrůznější výzvy, a jsou vysoce ceněnými partnery při vývoji nových a inovativních řešení.

 

Firma Pferd nabízí vysoce kvalitní, výkonný a rozsáhlý systémový program,  který zahrnuje přes 6 500 nástrojů pro opracování různých druhů materiálů, jejich povrchů od hrubých až po zrcadlově lesklé a k řezání - broušení materiálů.

Nástroje PFERD se používají při řezání, broušení, frézování, pilování, kartáčování, leštění, čištění, odstraňování rzi, odstraňování otřepů, matování a všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na efektivnost opracování a kvalitu výsledků práce .

S výrobky PFERD pracuje výroba nástrojů a forem, výroba přístrojů, výroba nádrží, výroba potrubí, výroba ocelových konstrukcí, ocelárny, slévárny, loděnice, výroba vozidel, výroba letadel, vesmírný program, výroba a opravy plynových a vodních turbín, zámečnické dílny, atd.

 

Výroba a prodej nástrojů pro ruční nářadí v oboru broušení, leštění a frézování. Nabízíme technické frézy - gravírovací jehly, brousicí tělíska, lešticí tělíska, filcová tělíska, řezací a brousicí (flexo) kotouče, brousicí lamelové talíře, brousicí vějíře na stopce, lamelové válce, kotouče a další.

 

Rozumíme procesům broušení jako málokdo. Víme, jak brousit různé povrchy, ale také analyzujeme konkrétní aplikace našich zákazníků a zavádíme pro ně dlouhodobě optimální řešení.

VSM vyniká zvláště zevrubným aplikačním know-how. Oceňují ho průmyslové, řemeslné i obchodní firmy po celém světě. 

Odbornost. Kvalita. Orientace na zákazníky. To je VSM.

 

Wuppertal, Německo

  • Založeno 1936 ve Wuppertalu
  • Na světovém trhu jeden z nejvýznamnějších výrobců utahovacího nářadí
  • Firemní heslo " BE A TOOL REBEL" se odvolává na revoluční přístup k inovacím
  • Kompletní výrobu zajišťuje závod v Bystřici nad Pernštejnem, již od r. 1996
  • Výrobní plocha 18 000 m2 + 5 000 m2 ve výstavbě
  • 700 zaměstnanců + od roku 2019 dalších 100 míst v závodě v Třebíči
  • Přes 3 500 položek v českém katalogu na více než 500 stranách

 

Jsme nezávislý a tradiční rodinný podnik a specializovali jsme se na výrobu vysoce kvalitních kleští.
Udržujeme dlouhodobě dobré vztahy se zákazníky na základě vysoké výkonnosti a spolehlivosti.
Jako výrobce známé a uznávané značky máme vysoké nároky na kvalitu, které se uplatňují na všechny naše výrobky a služby. Chceme důsledně naplňovat a neustále obnovovat důvěru kladenou v nás i naši značku.
Usilujeme o dlouhodobý hospodářský úspěch, ale ne za každou cenu. Orientujeme se na hodnoty a naším cílem je dlouhodobý rozvoj udržitelný z ekonomického, sociálního a ekologického hlediska. Tak naplňujeme svou spoluzodpovědnost za společnost a životní prostředí.
Za sídlo své výroby jsme si programově zvolili Německo. Protože dodáváme zákazníkům z celého světa, je naše myšlení i jednání zaměřeno mezinárodně.

 

Společnost BGS technic KG, tradiční firma v rodinném vlastnictví, nabízí již více než 45 let stále se rozšiřující portfolio ručních a speciálních nástrojů pro automobily.

 

Historie firmy Stahlwille sahá až do roku 1862, kde Eduard Wille založil v německém Wuppertal-Cronenbergu firmu a postavil nejmodernější továrnu. V současné době jsou v Německu tři výrobní místa, odkud pochází veškerý nabízený sortiment. To znamená, že veškeré nářadí prodávané pod značkou Stahlwille je 100% vyrobeno v Německu. Jejich roční obrat činní 100 000 000 Euro ročně a 60% z produkce zboží prodávají ve více než 90 zemích. Neustále se snaží inovovat jejich produkty a zajišťují veškerou údržbu, servis a kalibrace pro své výrobky. Stahlwile zaměstnává více, jak 600 vysoce kvalifikovaných pracovníků kteří se starají o inovaci, servis a výrobu.

 

Společnost HAZET produkuje především ruční nářadí, pneumatické nářadí a dílenské vybavení. Do sortimentu patří i speciální nářadí pro automobilovou a leteckou výrobu.

Firma byla založena již v roce 1868 Hermannem Zerverem a ve vlastnictví této rodiny zůstala dodnes. Za 150 let své existence si vydobyla pověst výrobce, který svoje portfolio neustále vylepšuje a rozšiřuje. Veškeré nářadí si společnost navrhuje a také vyrábí v několika moderních závodech přímo v Německu. Výrobky jsou určeny nejen profesionálům, ale také amatérům či kutilům. Zákazníci firmy HAZET oceňují především kvalitu a snadné používání veškerého vybavení. Dceřinou společností firmy HAZET je neméně známý výrobce nářadí a dílenského vybavení VIGOR EQUIPMENT.

 

V roce 1889 založil Max BESSEY ve Stuttgartu tažírnu oceli s firemním názvem BESSEY & Sohn. Od té doby společnost neustále rozšiřuje nabídku svých produktů a služeb. V polovině třicátých let společnost BESSEY zahájila výrobu ručního upínacího nářadí. Od té doby inovativní sílu společnosti podtrhují četné patenty. Po převzetí tradiční firmy Diener Werkzeugfabrik GmbH v roce 1979 se společnost BESSEY představila na trhu se známou značkou nůžek na plech Erdi.

 

Přední značka ručních nástrojů, jejíž růst vychází z inovací.
Bahco je vlajkovou lodí společnosti SNA Europe. Bahco je mezinárodní značka působící v odvětví ručních nástrojů, její výrobky navrhuje a vyrábí SNA Europe. Kořeny společnosti sahají až do doby průmyslové revoluce ve Švédsku ve druhé polovině devatenáctého století, kdy vznikaly inovace jako hasák nebo moderní nastavitelný klíč. Od té doby bylo portfolio výrobků rozšiřováno a dnešní kompletní sortiment výrobků zahrnuje více než 14 000 ručních nástrojů.

 

Firma KEMPER byla založena v roce 1977 ve Vredenu v Německu a je průkopníkem a přední firmou na poli technologií v oblasti odsávání kouře vznikajícího při svařování. To představuje více než 40 let zkušeností s projektováním těchto produktů, hluboké znalosti procesů v kovozpracovatelských provozech a vysokou spolehlivost a kontinuitu.

Dnes je firma KEMPER úspěšnou rodinnou firmou. Na osobním a téměř rodinném jednání firmy KEMPER nezměnil nic ani její růst ani mezinárodní trendy. Spokojenost zákazníků a zaměstnanců je nadřazena všemu. To je zaručeno velkými zkušenostmi společně s přáním zachování spolehlivé a důvěryhodné spolupráce.

Firma KEMPER neodpočívá. Inovace filtračních přístrojů a odsávacích zařízení se řídí potřebami zákazníků a jdou pravidelně nad rámec zákonných norem. Pro uživatele z toho plyne absolutní právní jistota při dodržení bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí.

 

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Technické cookies

Marketingové cookies

Analytické cookies

Nastavení
Potvrdit výběr
Souhlasím
Nasouhlasím