X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Naši dodavatelé strojů

Nejprodávanější značky

Zde jde výpis s krátkým popisem našich hlavních dodavatelů a značek strojů, nářadí a nástrojů.

Dodavatelé strojů

Naši nejvýznamnější dodavatelé strojů jak pro kovoobrábění, tak pro dřevoobrábění. Jak pro hoby použítí, tak hlavně pro profesionální nasazení v dílnách našich náročních zákazníků.

BOW - První hanácká

Společnost První hanácká BOW se již od roku 1992 zabývá výrobou a prodejem obráběcích a tvářecích strojů. V současné době dodáváme naše výrobky jak do České republiky, tak i do zemí západní i východní Evropy. Z naší obchodní činnosti zajišťujeme poradenství, osobní i zásilkový prodej zboží a kompletní záruční i pozáruční servis.

  Ohýbačky a zakružovačky profilů určené pro profesionální použití vyrábíme ve vlastních dílnách firmy. Kromě uplatnění na našem trhu většinu produkce vyvážíme přes naši obchodní síť výhradních importérů do většiny zemí Evropy.
Před koupí si můžete náše stroje vyzkoušet a zjistit, zda jsou vhodné pro vaši technologii.


Kvalitní obráběcí stroje s vynikající výbavou, přesvědčivým výkonem a neuvěřitelně nízkou cenou. Mezi hlavní sortiment patří především vrtačky, frézky, soustruhy a pásové pily na kov. Jsou konstruovány a vyráběny ve vlastních dílnách OPTIMUM/YZC a proto jsou neustále vyvíjeny a zdokonalovány. Všechny stroje procházejí v našich dílnách pečlivou předprodejní kontrolou.
Kvalitní kovoobráběcí stroje od evropských výrobců. Jsou určeny pro náročné uživatele a najdou uplatnění v mnoha dílnách a provozech.
Kompresory Aircraft jsou vysoce kvalitní stroje vhodné pro náročné uživatele. Používají značkové komponenty evropských výrobců a zaručují dlouhodobou spokojenost zákazníků. Nabídku doplňuje nabídka pneumatického nářadí.
Dřevoobráběcí stroje Holzkraft/Holzstar – sortiment strojů nejen pro menší dílny. Profesionálům nabízíme pásové pily na dřevo, odsávání prachu a pilin, soustruhy na dřevo atd….
Kvalitní manipulační technika pro univerzální použití. Velmi spolehlivé stroje za bezkonkurenční ceny.

 

ACword    

Firma byla založená roku 1991. Od té doby začala vyvíjet a vyrábět vlastní průmyslové odsavače a ventilátory. ACword - web

 

BGU    

Je německý výrobce strojů pro kompletní zpracování palivového dřeva pro to nejnáročnější každodenní použití. BGU - web

 

Houfek    

Česká firma vyrábějící dřevoobráběcí stroje jako brusky, frézky, CNC stroje vysoké kvality. Houfek - web

 

Proma    

Naše firma nabízí kompletní sortiment pro obrábění dřeva a kovů. Jak pro profesionální použití tak i pro domácí. Proma - web

 


Rojek    

Česká firma s více než 80. letou tradicí, vyrábíme kompletní sortiment dřevoobráběcích strojů. Rojek - web